wpisano: 28/06/2024

30.06.2024r.

1. Dzisiaj wymiana tajemnic różańcowych.

2. Dzisiaj około godziny 10 00 przechodzić będzie przez naszą Parafię, jak co roku,  pielgrzymka z Radomia do Niepokalanowa. Polecam jej uczestników Waszej, drodzy Parafianie, niezawodnej gościnności.

3. Dobiegł końca rok szkolny. Dzieciom i młodzieży, rodzicom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzę udanych wakacji. Zachęcam do aktywnego spędzania czasu wolnego. Pamiętajmy, że jesteśmy chrześcijanami i że to zobowiązuje do dawania dobrego świadectwa także na wakacjach.

4. Na początku  wakacji  warto skorzystać z sakramentu pokuty zwłaszcza, że najbliższy piątek to I piątek miesiąca. Okazja do  spowiedzi świętej od godz. 17 30.

5. W sobotę zapraszam na różaniec o 17 30.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Kamiński kawaler z parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie i Paulina Romina Gosk panna z naszej parafii.

7. Nowożeńcom Hubertowi Żak i Ewelinie Burzec dziękujemy za kwiaty, które ozdabiają nasze prezbiterium.

8. Przez cały okres remontu plebanii sprawy kancelaryjne załatwiać będziemy jedynie we wtorki i czwartki po Mszy wieczornej w zakrystii kościoła. Wejście przez furtkę naprzeciw biblioteki. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny na numer parafialny.

9. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego kościoła, którzy w najbliższym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusz sakramentu małżeństwa,  składam najserdeczniejsze życzenia polecając Ich opiece świętych Apostołów Piotra i Pawła.

10. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku.