XVII Niedziela zwykła

28.07.2024r.

1. Dzisiaj wymiana tajemnic różańcowych.

2. Przebywających w naszej parafii na wakacjach serdecznie witamy i zachęcamy do udziału w niedzielnej liturgii.

3. Przez cały okres remontu plebanii sprawy kancelaryjne załatwiamy  jedynie we wtorki i czwartki po Mszy wieczornej w zakrystii kościoła. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny na numer parafialny.

4. Książka intencji na Rok Pański 2025 gotowa będzie na pierwszą niedzielę września.

5. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku.

6. Na żniwa życzę rolnikom  dobrej pogody, obfitych plonów i dobrej ceny skupu produktów rolnych,  aby nikomu nie zabrakło chleba powszedniego.

7. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego kościoła, którzy w najbliższym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusz sakramentu małżeństwa,  składam serdeczne życzenia polecając Ich opiece świętych Apostołów Piotra i Pawła.

8. We czwartek 80 rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Zachęcam do modlitwy w intencji Ojczyzny. Rozpoczynamy miesiąc wolności od wszelkich uzależnień.

9. W tym tygodniu I piątek miesiąca. O 17 00  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której spowiedź. W sobotę  różaniec o 17 30.

XVI Niedziela zwykła

21.07.2024r.

1. Dzisiaj po każdej Mszy błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

5. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku.

6. Na żniwa życzymy rolnikom  dobrej pogody  i  obfitych plonów, aby nikomu nie zabrakło chleba powszedniego.

7. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszego kościoła, którzy w najbliższym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, jubileusz sakramentu małżeństwa,  składam najserdeczniejsze życzenia polecając Ich opiece świętych Apostołów Piotra i Pawła.

8. We czwartek święto św. Jakuba Apostoła.