wpisano: 07/06/2024
09.06.2024

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w dni powszednie o 17 30, w niedziele na Mszy o 11 00.

2. Msza św. na koniec roku szkolnego w piątek 21 czerwca o 8 30. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej Szkoły do modlitwy, w której dziękować będziemy Panu Bogu za łaski, jakie otrzymaliśmy w mijającym roku szkolnym i katechetycznym.

3. Odpust parafialny przenosimy na niedzielę 23 czerwca. Suma odpustowa o 11 00. Po sumie zapraszamy na piknik parafialny. Osoby, które chciałyby się zaangażować w przygotowanie pikniku, proszę o kontakt z proboszczem.

4. Dzieci komunijne zapraszam z rodzicami do uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii. Dziewczynki zapraszam do chóru prowadzonego przez Panią Justynkę, a chłopców do grona ministranckiego.

5. W roku 2025 I Komunia odbędzie się 1 czerwca na Mszy o 11 00, zaś rocznica I Komunii w Boże Ciało 19 czerwca również na Mszy o 11 00.

6. We czwartek wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, w piątek błogosławionego Bp. Michała
Kozala męczennika.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiesława Konarskiego l. 71 ze Strumian. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Wszystkich Parafian i przyjaciół naszego kościoła zapraszam w tę niedzielę 23 czerwca na parafialny odpust. Suma odpustowa o 11 00. Bezpośrednio po tej Mszy piknik parafialny, na którym wiele atrakcji, m. in. muzyka na żywo... xprob