wpisano: 13/11/2021

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

14.11.2021 r.

1. Przyjmujemy jeszcze na wypominki roczne. Za zmarłych poleconych w tych wypominkach modlimy się  w każdą drugą niedzielę miesiąca na Mszy o 8 00.

2. Najbliższa niedziela to Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok kościelny. Za dwa tygodnie pierwsza niedziela adwentu.

3. Przyszła niedziela to również trzecia niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycyjne. Zbieramy na nowe organy do kościoła. Mamy już na koncie 1800 zł na ten cel.

4. Parafialny zespół Caritas prosi o  zbiórkę do kosza  trwałych  produktów  żywnościowych i środków czystości. Od przyszłej niedzieli Caritas będzie również rozprowadzać świece świąteczne. Na stoliku przy wyjściu z kościoła ©edzie również puszka caritasu, do której możemy wrzucać datki na cele charytatywne.

5. Od soboty 20 listopada Pan Tadeusz nasz organista rozpocznie roznoszenie opłatków. Zechciejmy przy tej okazji podziękować nie tylko za opłatek, ale również za całoroczną grę       i śpiew Pana Tadeusza zarówno w niedziele jak i  w dni powszednie.

6. We tę środę rozpocznie się wycinka jednego z drzew na cmentarzu. Potrwa do trzech dni. Bardzo proszę o zachowanie bezpiecznej odległości i pomoc w wywiezieniu drzewa z cmentarza.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Helenę Zielińską l.83 z Kask.  Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...

Roraty przez cały adwent we wtorki i czwartki o 18 00.