wpisano: 06/11/2021

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.11.2021 r.

1. Przyjmujemy jeszcze na wypominki roczne.  Za zmarłych poleconych w tych wypominkach modlimy się  w każdą drugą niedzielę miesiąca na Mszy o 8 00.

2. We czwartek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. W intencji Ojczyzny o godzinie 9 00. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom i Gościom za liczny udział w Liturgii Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego zarówno na cmentarzu jak i w kościele. Dziękuję za ofiary przy tej okazji złożone na potrzeby Parafii. Serdecznie dziękuję również za pomoc w przygotowaniu Uroczystości Wszystkich Świętych, zarówno w kościele jak i na cmentarzu. Dziękuję Panu Jarkowi, Pani Eli, Panu Tadeuszowi, Panu Konradowi, Panu Włodkowi, Panu Karolowi. Dziękuje ministrantom. Dziękuję za pomoc w liturgii Mszy św. na cmentarzu i  podczas procesji na cmentarzu oraz kościele w Dzień Zaduszny.

4. Bardzo dziękuję Parafianom i Gościom  za ograniczone korzystanie z kontenerów stojących na cmentarzu. Dziękuję również za segregowanie odpadów zwłaszcza zielonych i szkła. Zachęcam, by na groby przynosić tylko żywe kwiaty.

5. Od soboty 20 listopada Pan Tadeusz nasz organista rozpocznie roznoszenie opłatków. Zechciejmy przy tej okazji podziękować nie tylko za opłatek, ale również za całoroczną grę i śpiew Pana Tadeusza zarówno w niedziele jak i w dni powszednie.

Roraty przez cały adwent we wtorki i czwartki o 18 00.